Anasayfaİlan

Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor!

Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor!

Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor! Ziraat Katılım Bankası, yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşan sınav sürecinin

GSB lisans mezunu memur alımı gerçekleştirecek! 2021 Başvuru şartları belli oldu!
2022 zamlı memur ve emekli maaşları açıklandı! bekçi, polis, öğretmen, vaiz, hizmetli, teknisyen…
Adalet Bakanlığı en az lise mezunu 237 kadrolu personel alımı! Başvuru için son 4 gün!

Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor!

Ziraat Katılım Bankası, yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşan sınav sürecinin sonucunda, 100 Uzman Yardımcısı alımı için yeni ilan yayınladı. Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir. Mülakat süreci başvurulan Ziraat Katılım Bankası tarafından yürütülecektir. Sınava başvuracak adaylar, sınav maliyeti olarak 195 TL sınav ücreti ödeyecektir. 

HANGİ İLLERDE UZMAN YARDIMCISI ALINACAK?

ADANA
ANKARA
ANTALYA
BURSA

DİYARBAKIR
GAZİANTEP
İZMİR
KOCAELİ

İSTANBUL
KONYA
MANİSA
 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 

01.01.1991 ve sonrası doğumlu olmak, 

Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak, 

Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvuru sırasında dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmiştir:

Başvurular 09-26 Mart 2021 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır. 

Başvuru formu aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. 

Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. 

Sınava başvuracak adaylar, sınav maliyeti olarak 195 TL sınav ücreti ödeyecektir. 

Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında ÜNİVERSİTE’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ HUSUSLAR

 Sınav başvurusu sırasında HES (Hayat Eve Sığar) kodunun girilmesi gerekmektedir. 

 Formdaki alanların doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir. 

 Formda beyan edilen özgeçmiş bilgilerinin sınav başvuru koşullarına uymaması halinde başvuru kabul edilmeyecektir. 1/4 

 İşe alım sürecinin herhangi bir aşamasında aranan nitelikleri taşımadığı veya gerçeğe aykırı beyanda bulundukları tespit edilen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

 Yanlış bilgi veren veya bazı bilgileri gizlediği tespit edilen aday, bundan doğacak sorumlulukları kabul etmiş sayılır ve gerçek dışı beyanla işe alımdan dolayı Şirket’in uğrayabileceği her türlü zarardan sorumlu olur. 

 Aday sadece bir adet çalışma ili tercihi yapabilecektir. Başvuru Formu doldurulup onay işlemi tamamlandıktan sonra hiçbir değişiklik yapılamayacak olup, çalışmak istenen il tercihinin buna göre yapılması gerekmektedir.

SINAV KONULARI

İLANIN TAM METNİ

İlan Uyarısı
Bu ilan (Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Ziraat Bankası lisans mezunu personel alımı devam ediyor! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0