Anasayfaİlan

TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları!

TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları!

TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları! TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstit

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler?
Sayaç okuma, büro personeli, güvenlik görevlisi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru tarihleri..
İŞKUR TYP ile en az ilkokul mezunu personel alım ilanı devam ediyor! İşte başvuru ekranı…

TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları!

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde istidam etmek üzere KPSS şartsız toplamda 58 personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından başvuru şekline kadar merak edilen tüm detayları açıklayan kurum, birçok kadroya alım yapacak. Peki TÜBİTAK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte kurum tarafından yayınlanan iş ilanları ve detayları…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesine alımı yapılacak olan personel alımı başvuruları 28 Nisan 2021 tarihinde başladı. Başvurular 25 Mayıs 2021 17:00’a kadar devam edecek.

Ayrıca başvurular www.sage.tubitak.gov.tr adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak koşulu ile (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi zorunludur) elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Bu yol harici yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacak.

 Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı).

Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı).

Lisans Diploma/Çıkış Belgesi -ve varsa üstü- (eğitimlerini yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi) veya 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda mezun olunabileceğini belirten Üniversiteden alınmış onaylı yazı,

YÖK Mezun Belgesi, (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan).

Lisans -ve varsa üstü- Transkript Belgesi,

Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi,

Deneyimi (mesleki tecrübesi) olan adaylardan ilgili kurum tarafından onaylı Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü Belgesi (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan).

Güncel Özgeçmiş (Özgeçmişinizin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir).

Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için).

RESMİ İLAN METNİ (UZMAN ARAÇTIRMACI)
RESMİ İLAN METNİ (MÜHENDİS/BAŞMÜHENDİS)
RESMİ İLAN METNİ (TEKNİSYEN)
RESMİ İLAN METNİ (USTA)

İlan Uyarısı
Bu ilan (TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki TÜBİTAK KPSS şartsız 58 personel alımı yapacak! Uzman Mühendis Teknisyen Usta alım ilanları! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0