Anasayfaİlan

Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu?

Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu?

Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu? Binlerce Bekçi Temmuz ayı itibari ile maaşlarına yansı

Ek gösterge sorunu çözülüyor: Emekli ve memur maaşlarına zam yapılacak! 3600 kimleri kapsayacak?
KPSS puanı ile hemşire ve sağlık teknikeri alım tarihi belli oldu! Başvuru detayları…
KPSS 60 puan 6 belediye ile zabıta alımı yapıyor! Başvuru için son 2 gün!

Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu?

Binlerce Bekçi Temmuz ayı itibari ile maaşlarına yansıyacak olan zammı şimdiden merak etmeye başladı. Memur ve emeklinin maaşına ocak ve temmuz olmak üzere yılda iki kez zam yapılıyor. Yasaya göre; memur ve memur emeklisinin zammı toplu sözleşmeye göre 2 yılda bir tespit edilirken, son 6 aylık enflasyon belirlenen rakamları aşarsa fark da yansıtılıyor.  Bilindiği üzere memur ve memur emeklilerine toplu sözleşme gereği 2020’nin ikinci 6 ayı için yüzde 4 zam yapılmıştı. Ancak enflasyon yüzde 8.36 çıkınca yüzde 4.36’lık bir fark oluştu. Ocakta ise maaşta yüzde 3’lük toplu sözleşme artışı yapıldı ve yüzde 4.36’lık enflasyon farkıyla toplam zam yüzde 7.36 oldu. İşte 2021 Temmuz ayı zamlı bekçi maaşı.

Zabıta memur Temmuz ayı zam oranları ne kadar? 2021 Zabıta memuru zam oranları

2021 Polis maaşları ne kadar oldu? Temmuz ayı Polis maaşları yeni zam oranları hesaplandı!

2021 Temmuz Ayı Zamlı Bekçi Maaşları Ne kadar Olacak?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) enflasyon verilerden birini daha açıkladı. Ocak ayından bu yana süre gelen süreçte açıklanan aylık Enflasyon verilerine kadar memur ve memur emeklileri 6.39’luk zammı garantilemiş oldu. Temmuz ayında ise kesin rakamlar açıklanmış ve aynı ay içerisinde maaşlara yansıtılmış olarak. İşte bugüne kadarki oranlara bakıldığında yeni bekçi maaşı;

9/1 Derecede Lisan memuru Bekçiler 5.006 TL maaş alırken mevcutta yer alan zam oranı ile maaşlar 5.326 TL’ye yükselecek.

Merkez Bankası Verileri Yukarı Yönde

Merkez Bankası’nın son beklenti anketinde mayıs enflasyonu yüzde 1,27 olarak öngörülmüştü. Ekonomistlerin ve farklı kurumların tahminleri de yüzde 1,18-1,73 aralığında değişiyor. Beklenti anketine paralel sonuçla 5 aylık enflasyon yüzde 6,80’e çıkacak. Tahminler içinde yüzde 1,73’lük aylık enflasyon durumunda 5 aylık kümülatif enflasyon yani zammı tayin edecek oran yüzde 7,28’e yükseleceği belirtildi.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Temmuz ayı bekçi maaşları kaç TL olacak? Temmuz bekçi maaşı 2021 zam oranları belli oldu mu? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0