Anasayfaİlan

TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden

TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden

TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden TEİAŞ Genel Müdürlüğü 09.08.2009 tarihli ve 27314 s

Diyanet İşleri Başkanlığı 200 Din Görevlisi alımı yapacak! 2021 Başvurular başladı…
KPSS 70 puan ile Adalet Bakanlığı personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman?
Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu!

TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine 31 Elektrik Teknikeri, 4 Elektronik Teknisyeni ve 66 Elektrik Teknisyeni toplamda 101 personel alımı yapacağını açıkladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden alımı yapılacak adaylardan en az KPSS 60 ve üzeri puan alma şartı aranıyor. İşte TEİAŞ personel alımına ilişkin detaylar…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

TEİAŞ Tekniker ve teknisyen alımı başvuruları 16 Ağustos 2021 tarihinde başlayacak. Adaylar 20 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını yapabilecek.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

TEİAŞ Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden  “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Başvuru Şartları Neler?

TEİAŞ Genel Müdürlüğü  Tekniker ve teknisyen alımı başvuru şartları henüz resmi kaynaklar tarafından açıklanmadı. İlanda yer alan bilgiye göre şartlar İŞKUR üzerinden veya şirketin resmi internet sitesi (www.teias.gov.tr) ilan edilecek.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki TEİAŞ KPSS 60 puan ile teknisyen ve tekniker alımı! Başvurular İŞKUR ALO 170 E-DEVLET üzerinden ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0