Anasayfaİlan

Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğü'nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak? Orman Genel Müdürlüğü (OGM) bünyesine geçici işçi alımı yapacak. Müj

İŞKUR üzerinden en az lise mezunu Temizlik Görevlisi alım ilanı! Başvuru için bugün son gün
GSB 60 KPSS puanıyla memur alacak! 2021 Başvurular ne zaman başlayacak?
JGK iki katı maaş ile sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru ne zaman yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) bünyesine geçici işçi alımı yapacak. Müjdeyi veren Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli,  ormancılık  faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere 2 bin geçici işçi istihdam edileceğini belirtti. Peki OGM işçi alımı ne zaman?

OGM Geçici İşçi Alımı Yapılacak!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından yapılan açıklamada;

“Orman Genel Müdürlüğümüze orman yangınlarıyla mücadele ve ormancılık  faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere 2 bin geçici işçi istihdam ediyoruz. Ayrıca  5620 sayılı Kanun kapsamında Kurumumuzda görevli geçici işçilerin 4 ay daha ilave  süre uzatımı da yine Hazine ve Maliye Bakanlığınca onaylanmış olup işçilerimiz 9  ay 29 gün çalışacaklardır. Hayırlı olsun.” ifadelerine yer verildi. 

OGM İşçi Alımı Ne Zaman?

OGM bünyesine yapılacak olan işi alımı için gereken şartlar ve ilanın önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenmektedir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Orman Genel Müdürlüğü’nden 2 bin işçi alımı! OGM başvurusu ne zaman yapılacak? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0