Anasayfaİlan

Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı!

Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı!

Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı! Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı İstanbul ve Malatya illerinde bulunan İl Milli E

KPSS 70 puan ile İtfaiye ve Zabıta memur alım ilanı! Alım yapılacak kadrolar belli oldu
Adalet Bakanlığı 13 bin 202 memur ve personel alımı devam ediyor! Başvuru şartları neler?
KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son…

Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı İstanbul ve Malatya illerinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüklerine büro memuru, elektrikçi, mekanik bakım onarımcısı, bahçıvan, inşaat boyacısı/boyacı, büro işçisi olarak personel alımları başladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

4857 Sayılı İş Kanunun 30.Maddesi kapsamında Müdürlüğümüzce istihdam edilmesi için Valiliğimizin  onayları doğrultusunda genel şartların yanı sıra aşağıda yazılı özel şartları taşıyan /karşılayan Ortaöğretim mezunu adaylardan oluşacak isim listesinde noter huzurunda yapılacak kura çekimi ile 1 (bir) Engelli Elektrikçi(Genel)  mesleğinde personel alımı yapılacaktır.

En az son altı aydır İstanbul’da ikamet ediyor olmak.

şe alınan adaylar Müdürlüğümüzde veya personel ihtiyacı olan okul/kurumlarda görev yapacaktır.

İşe alınan adaylar en az beş yıl geçmedikçe il dışı herhangi bir nakil talebinde bulunamayacaktır.

Alım yapılacak pozisyon için gerekli nitelikleri taşıyor ve MEB onaylı belge sahibi olmak.

Büro Memuru alımı için EKPSS girmiş olmak gereklidir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru işlemlerinin 26 Mart 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden online olarak yapabilecekler. Başvuru yapacak adayların linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ alt köşesinde yer alan ‘’İşyeri Ünvanı’’ kısmına ‘’MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’’ yazarak ilanlara ulaşabilir.

 

İlan Uyarısı
Bu ilan (Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0