Anasayfaİlan

KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi…

KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi…

KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi... Karadeniz Teknik Üniversitesi KPSS puan esas alarak topl

Jandarma 1.640 Astsubay alım ilanı yayımlandı! Başvuru şartları neler?
TRT en az 5 bin TL maaş ile KPSS şartsız personel alımı yapacak! Başvurular için süre daralıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi 125 itfaiye eri alımı! Nasıl başvuru yapılır?

KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi…

Karadeniz Teknik Üniversitesi KPSS puan esas alarak toplamda 20 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda alım yapılacak kadroların yanı sıra başvuru şartları be tarihine ilişkin merak edilen tüm detaylara yer verildi. Ayrıca adaylardan en az ortaöğretim mezunu olma şartı aranıyor. Peki Hemşire, Sağlık Tekniker, Röntgen Teknisyeni başvuru şartları neler? İşte merak edilen soruların cevapları…

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 5 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Başvurular 19 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. Başvurular ise https://online.ktu.edu.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK

Karadeniz Teknik Üniversitesi alım yapacağı sözleşmeli personel sayısını yayınladığı ilan ile tüm adaylara duyurdu. İşte kadrolar;

Hemşire (17)

Sağlık Teknikeri (1) 

Röntgen Teknisyeni (2) 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır. 

Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 (bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile, iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak 

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişiği bulunmamak. 

Adaylar mezuniyetine göre;  2020 KPSS Lisans (B) grubu 2020 KPSS Önlisans (B) grubu ve 2020 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. 

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. 

Başvurular; 05.04.2021 – 19.04.2021 tarihleri arasında 15 gün süre ile https://online.ktu.edu.tr adresinden yapılacaktır. 

SONUÇLAR;  ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde sonuçlar ilan edilecektir. 

4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi…) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi… ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KTÜ en az ortaöğretim mezunu Hemşire Tekniker Teknisyen alım ilanı! İşte başvuru tarihi… ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0