Anasayfaİlan

KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün?

KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün?

KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün? Göç İdaresi Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı i

Kırıkkale Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu sağlık personeli alım ilanı! Başvuru ne zaman sona erecek?
Temmuz ayı 2021 zamlı hemşire maaşı ne kadar olacak? 2021 hemşire maaşı zam oranları
En az lise mezunu 4.509 memur ve personel alımı bitiyor! Kamu ilanları 2021

KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı ile KPSS şartı olmaksızın sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilan ile Temizlik Görevlisi olarak istidam edilecek işçilerin hangi illerde istidam edileceği ve başvuruya ilişkin merak edilen detaylar duyuruldu. Adaylardan arasından en az ilköğretim en fazla lise mezunu şartı aranıyor. İşte İŞKUR Temizlik Görevlisi başvuru tarihi…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 14 Haziran 2021 tarihinde başlayacak. Adaylar 18 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını online olarak yapabilecek. Şahsen, posta veya e-posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

İŞKUR Göç İdaresi Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Göç İdaresi’nin İŞKUR üzerinden gerçekleştireceği personel alımı ilanına başvuruda buluna bilmek için Türkiye İş Kurumu’nun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Akabinde İşyeri Unvanı yazan yere “GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ” yazın ve ara butonuna tıklayın. Karşına çıkan ilanlara giriş yaparak başvur kısmına tıklayın. Açılan sayfa üzerinden TC kimlik no ve daha öncesinde oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak başvuru sürecini tamamlayın.

İŞKUR GİRİŞ

Başvuru Şartları Neler?

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak, 
2- İlan tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak, 
3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, 
4- İlan tarihi itibarıyla askerlikle ilişiği bulunmamak, (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), 
5- Kamusal haklardan mahrum bulunmamak,
6- Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak, 
7- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak, 
8- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, 
9- İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akitleri bildirim süresine gerek olmaksızın tazminatsız feshedilecektir.
10-Yukarıda yer alan Sürekli İşçi kadroları için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. 
11- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan – sınav sürecinin her aşamasında Genel Müdürlükçe sonlandırılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, istihdam işlemleri yapılmış ise işlemleri iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir. 

Özel Başvuru Şartları Neler?

1- En az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, 
2- İlan tarihi itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak, 
3- İlan tarihi itibarıyla başvuru yapılan ilde ikamet ediyor olmak, 
4- Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekânda çalışmasına engel durumunun olmaması, 
5- İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olması gerekmektedir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KPSS şartsız Göç İdaresi en az ilköğretim mezunu 225 personel alım ilanı! Başvuru için yarın son gün? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0