Anasayfaİlan

KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor?

KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor?

KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor? Belediyeler personel alım ilanlarını tek tek yayınlamaya devam ediyor. 12 Bele

KPSS 70 puan ile İtfaiye ve Zabıta memuru alımları başlıyor! Alım yapılacak kadrolar belli oldu
Polis Temmuz 2021 zamlı maaş ne kadar olacak? Polis Başkomiser ve Emeklisi zamlı maaş tablosu
KPSS 60 puan 6 belediye ile zabıta alımı yapıyor! Başvuru için son 2 gün!

KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor?

Belediyeler personel alım ilanlarını tek tek yayınlamaya devam ediyor. 12 Belediye KPSS şartı aramaksızın toplamda 195 personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda yer alan kadrolara göre En az okuryazar, ilköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adayların başvuruları kabul ediliyor. Peki hangi belediyeler hangi kadrolara alım yapıyor? Başvuru şartları neler? İşte Belediyeler tarafından yayınlanan resmi ilan metinleri….

Ziraat Bankası KPSS şartsız 230 memur alım ilanı! Başvuru şartları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Belediyeler tarafından yayınlanan ilanlarda başvuru şartlar alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterebilmekte. Lakin adaylardan aranan genel başvuru şartları aşağıda belirtildiği gibi;

a) Türk vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüyü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.
f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
g) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır). 

HANGİ BELEDİYELER PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

12 Belediye personel alım ilanlarını tek tek İŞKUR üzerinden yayınladı. Resmi ilan metinlerine ve detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlan Uyarısı
Bu ilan (KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Alımlar sürüyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0