Anasayfaİlan

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son…

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son…

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son... Güngören Belediyesi en az ortaöğretim mezunu toplamda 22 Zabıta

2021 Polis Maaşı Ne Kadar?
KPSS 75 puan ile 40 Zabıta Memuru alımı yapılacak! Başvurular ne zaman sona erecek?
KPSS puanı ile hemşire ve sağlık teknikeri alım tarihi belli oldu! Başvuru için…

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son…

Güngören Belediyesi en az ortaöğretim mezunu toplamda 22 Zabıta Memuru alacağını açıkladı. Yayınlanan ilan ile başvuru şartları ve tarihine ilişkin merak edilen detayları açıklayan belediye, adaylar arasında en az 70 KPSS puan şartı arıyor. Başvuruların ne zaman başlayacağına dair detay ise haberimizde. İşte Güngören Belediyesi 2021 memur alımına ilişkin detaylar…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Güngören Belediyesi Zabıta alımı başvuruları 26 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak. Adaylar 29 Temmuz 2021 tarihine kadar belediyenin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 GÜNGÖREN/İSTANBUL adresindeki Güngören Belediye Başkanlığı) saat 16:00’ya kadar (mesai günlerinde saat 10:00-16:00 arasında) şahsen başvuruda bulunabilecek.

Başvuru Şartları Neler?

a. Türk vatandaşı olmak. 

b. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 

c. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 

d. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 

e. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak. 

f. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Özel Başvuru Şartları Neler?

a. İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

d. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

e. 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

f. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son…) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son… ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alımı! Başvurular içi yarın son… ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0