Anasayfaİlan

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı?

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı?

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı? Üsküdar Belediyesi, KPSS 70 puan ile toplamda 47 Zabıt

KPSS 98 puan ile hizmetli olarak atandı! KPSS-2021/1 (ÖSYM) taban ve tavan atama puanları
TÜBİTAK KPSS şartsız personel alımı yapacak! Başvuru şartları neler?
Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puan ile 82 memur alımı! Başvuru içi son 3 gün…

KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı?

Üsküdar Belediyesi, KPSS 70 puan ile toplamda 47 Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu. Ortaöğretim, Ön Lisans ve Lisans mezunu kadın ve erkek adaylar arasından istidam sağlanacak. Yayınlanan ilan ile adaylara ilişkin başvuru şartlarına ve tarihine ilişkin tüm detaylar adaylara duyuruldu. Peki 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında Zabıta alımı özel başvuru şartları neler? İşte ilan kapsamında merak edilen tüm detaylar…

BAŞVURULAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Üsküdar Belediyesi Zabıta Memuru alımı başvuruları 26 Nisan 2021 tarihi itibari ile başlayacak. Adaylar en geç 30.04.2021 saat 17:00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 ÜSKÜDAR/İSTANBUL adresindeki Üsküdar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı ÜSİM (Üsküdar İstihdam Merkezi)’ne şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

2021 Zabıta alımı başvuru şartları yayınlanan ilan ile tüm adaylara duyuruldu. İşte merak edilen başvuru şartları;

a. Türk vatandaşı olmak.

b. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

f. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

a. İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak lise mezunları için 2020-KPSSP94; Önlisans 2020-KPSSP93 ve Lisans mezunları için 2020-KPSSP3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

b. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

c. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen şartların yanı sıra Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

d. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

e. 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az B veya en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

2021 ZABITA MEMURU ALIMI RESMİ İLAN METNİ

İlan Uyarısı
Bu ilan (KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KPSS 70 puan ile en az Ortaöğretim mezunu Zabıta alım ilanı! Son başvuru içi ne kadar kaldı? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0