Anasayfaİlan

KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün!

KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün!

KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün! Dicle Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 ile Astsubay alım ilanı! başvuru şartları neler
KPSS 60 puan ile Gençlik ve Spor Bakanlığı 1350 personel alımı yapacak? Başvuru kılavuzu yayında
En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni ve Laborant alımı! Başvuru son 4 gün

KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün!

Dicle Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine göre tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 99 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile alım yapılacak boş kadroları açıklayan kurum, adaylardan en az lise mezunu ve KPSS 60 puan şartı arıyor. İşte kamu personeli alımına ilişkin merak edilen detaylar…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Dicle Üniversitesi 99 sözleşmeli personel alımı başvuruları 9 Haziran 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 10 gün içerisinde yani 19 Haziran 2021 tarihine kadar başvurularını Dicle Üniversitesinin http://pbs.dicle.edu.tr/ web adresindeki Online başvuru sistemine bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde, istenilen belgeleri yükleyerek başvurularını kolayca tamamlayabilecek.

BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Hangi Kadrolara Alım Yapılacak?

Dicle Üniversitesi Lisans, Ön Lisans ve Lise mezunu olmak koşulu ile toplamda 99 sözleşmeli personel alımı yapacak. İşte alım yapılacak kadroların listesi;

Lise Mezunu Adaylar için;

Ön Lisans Mezunu Adaylar İçin;

4 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter), 

3 Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri), 

1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 

1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 

2 Sağlık Teknikeri (Diş Protez Teknikeri), 

1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri, 

3 Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikerliği), 

5 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı), 

6 Röntgen Teknisyeni, 

1 Laborant

Lisans Mezunu Adaylar İçin; 

Başvuru Şartları Neler?

1 – 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2 – Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 (bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

3 – Lisans mezunları için 2020 KPSS(P3), ön lisans mezunları için 2020 KPSS (P93) ve Lise mezunları için 2020 KPSS- P94 sınavına girmiş olmak.

4 – Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5 – Adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi ve sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

6 – Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak

7 – Adaylarla yapılacak hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları yerine getirmeyenlerin sözleşmeleri feshedilecektir.

8 – Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kurumlarıyla ilişiği kesilenler veya sözleşmesi tek taraflı fesih edilenler başvuruda bulunamazlar.

9 – Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

10 – Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki KPSS 60 puan ile Dicle Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı! Son başvuru 3 gün! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0