Anasayfaİlan

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır? İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre, Kıyı Emniyeti G

Lise mezunu 4918 infaz ve koruma memuru alımı başvuruları sona eriyor! İşte başvuru ekranı!
KPSS 75 puan ile 40 Zabıta Memuru alımı yapılacak! Başvurular ne zaman sona erecek?
KPSS 70 puan ile İtfaiye ve Zabıta memuru alımı ilanı! Başvuru için son 2 gün

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesine 36 kişilik personel alımı yapılıyor. Lisans ve ön lisans mezunu adaylar söz konusu ilanlara başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır. Peki hangi kadrolara alım yapılacak?

KPSS ŞARTI ARANIYOR!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans için KPSSp93 ve Lisans için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Lisans Mezunu:

3 Mühendis,

6 Büro Personeli (Memur),

6 İkinci Mühendis,

4 İkinci Kaptan,

10 Deniz Trafik Operatörü.

Ön Lisans Mezunu:

7 Büro Personeli (Memur).

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Türk vatandaşı olmak,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı iki yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

Düzgün ve akıcı konuştuğunu hastaneden alınmış belge ile ispatlamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak,

Ms Office programlarını bilmek,

İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak,

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 15 – 19 mart 2021 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR üzerinden Elektronik ortamda yapılacak. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

İlan Uyarısı
Bu ilan (Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başladı! İŞKUR üzerinden nasıl başvuru yapılır? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0