Anasayfaİlan

İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru…

İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru…

İŞKUR'dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru... İŞKUR haftanın ilk kamu personeli alım ilanlarını yayınladı. Bugün

TÜBİTAK İŞKUR üzerinden personel alımı! Nasıl başvuru yapılır?
MSB personel alımı devam ediyor! Lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS taban puansız..
İŞKUR’dan TÜRASAŞ bünyesine 45 personel alımı başladı! Nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru…

İŞKUR haftanın ilk kamu personeli alım ilanlarını yayınladı. Bugün yayınlanan ve başvuru süreçleri başlayan ilanlarla toplamda 6351 personel alımı yapılacak. Peki hangi kurumlara kaç kişilik kamu işçisi alımı yapılacak? 

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Lise Mezunu Personel Alımı

Devlet Su İşleri  bünyesine en az lise mezunu personel alımı yapılacak. Alımlar İŞKUR üzerinden 17 farklı kadro ile yapılacak. İşte istihdam sağlanacak kadrolar:

Operatör 300, Şoför (Ağır vasıta) 300, Bakımcı Yağcı 150, Ambar İşçisi 85, Usta 250, Akaryakıtçı 30, Sondaj işçisi 150, Kompresör Operatörü 21, Vinç operatörü 14, Laborant 50, Laborant Yardımcısı 75, Topoğraf 100, Hidrolog 150, Aşçı 103, Aşçı Yardımcısı 47, Teknisyen 80, Bekçi 100.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Lise Mezunu İşçi Alımı

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine 4346 kişilik Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak. Alımlar İŞKUR üzerinden yapılacak olup sayılar şu şekildedir:

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak?

GSB ve DSİ işçi alımı başvuru süreci sadece İŞKUR üzerinden yapılacak. Elektronik ortamda yapılacak başvuru süreci ilan numaraları ile gerçekleştirilecek. Adayların ” https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ” adresine giriş yaparak ilgili arama kutularını kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Şartları İçin Tıklayınız!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Şartları İçin Tıklayınız!

İlan Uyarısı
Bu ilan (İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru…) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru… ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki İŞKUR’dan kamuya KPSS şartsız 6351 personel alımı! En az lise mezunu başvuru… ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0