Anasayfaİlan

İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor!

İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor!

İŞKUR'dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor! Türkiye iş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre Devlet Su İşleri, Vakıflar Genel Müdür

Boğaziçi Üniversitesi en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak! Başvuru şartları neler?
Kırıkkale Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu sağlık personeli alım ilanı! Başvuru ne zaman bitecek?
KPSS 60 puan ile 2.037 Kuran Kursu Usta Öğreticisi alım ilanı! Başvuru için son 5 gün…

İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor!

Türkiye iş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlara göre Devlet Su İşleri, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Bursa Uludağ Üniversitesi bünyesine ilköğretim, ortaöğretim ve önlisans mezunu personel alımı yapılıyor. İlanlara nasıl başvuru yapılacağı ve başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

VGM, DSİ ve BUÜ Personel Alım İlanı

* İlanların detayları ve ilan numaraları aşağıda yer almaktadır. Başvuru yapacak adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaptıktan sonra sol kısımda yer alan ‘’İlan No’’ yazan kutucuğa iş ilan numaralarını girmeleri gerekmektedir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) Eski hükümlü adaylar içerisinden 1 Diğer Teknisyen ve Tekniker kadrosunda alım yapacak. Başvuru yapacak adayların önlisans mezunu olmaları gerekmektedir.

İlan No: 00005960964

Devlet Su İşleri

Devlet Su İşlerine (DSİ) bağlı olan Battalgazi Sulama Birliği 12 kişilik kadro ile Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) alımı yapacak. Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

İlan No: 00005960368

Bursa Uludağ Üniversitesi

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) 7 kişilik kadro ile Hastane Hizmetlisi alacak. Başvuru yapacak adayların lise mezunu olmaları gerekmektedir.

İlan No: 00005960870

Başvuru Şartları Neler?

Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, kamunun sağlığına karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık veya fuhuş suçlarından mahkûm olmamak,

Anayasal düzen ve bu düzenin işleyişine, özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak,

Askerlik ile ilişiği bulunmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,

Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışma durumunda bir engel durumu olmaması gereklidir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi ve/veya kronik hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyuru ekinde yer alan tabloda gösterilen ve tercih ettikleri görev unvanlarına ilişkin meslek kolunun gerektirdiği şartları taşımaları gerekmektedir.

Adaylardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenler ile şartları taşımadığı sonradan tespit edilenler ilan/sınav/göreve başlama sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki İŞKUR’dan kamu kurumlarına personel alımı sona eriyor! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0