Anasayfaİlan

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler? Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile toplamda 4.084

Türkiye Diyanet Vakfı İmam Hatip Lisesi mezunu personel alımı devam ediyor!
Zabıta memur Temmuz ayı zam oranları ne kadar? 2021 Zabıta memuru zam oranı
İçişleri Bakanlığı 60 puanla memur alımı! Taban – tavan puanları açıklandı (2021)

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile toplamda 4.084 temizlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Türkiye’nin farklı illerinde, kamu ve özel sektörde görevlendirmek üzere istidam edilecek adaylardan en az ilkokul mezunu olma şartı aranıyor. Yayınlanan ilanlar ile başvuru tarihi ve şatlarına ilişkin merak edilen tüm detaylar açıklandı. İşte İŞKUR 2021 temizlik görevlisi alım ilanları ve başvuru ekranı…

Bakanlık KPSS 60 puan ile 1000 sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

İŞKUR ile Koruma ve Güvenlik Hizmetleri personel alım ilanı! Başvurular ne zaman başlıyor?

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın ve ara seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu gerçekleştirin.

İlk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt bölümüne girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve akabinde kaydederek giriş yapın.

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK İŞLEMİ

Başvuru Şartları neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az ilkokul mezunu olmak,

Sağlık problemi bulunmamak,

Takım çalışmasına yatkın,

Kişisel temizliğine önem veren,

Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun,

18 – 40 yaş aralığında.

İŞKUR’a Nasıl Kayıt Yaptırılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İlan Uyarısı
Bu ilan (İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 4.084 temizlik görevlisi alımı! Başvuru şarları neler? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0