Anasayfaİlan

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler? Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi

KPSS başvuruları bitti mi? 2021-KPSS A Grubu memurluk sınavı başvuruları bugün son mu uzatıldı mı?
Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! İşte 2021 KPSS şartlı ve şartsız başvuru ilanları!
Öğretmen atama ve başvuru duyurusu MEB tarafından yayınlandı! Başvurular Şubat ayında…

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Özel sektör ve kamuda görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu 28. 913 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Kurumlar talepleri doğrultusunda yayınladıkları ilanlar ile alım yapılacak kadroya ilişkin başvuru şartları ve detaylarını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Peki 2021 İŞKUR Beden İşçisi alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte merak edilen soruya ilişkin açıklama….

İŞKUR Beden İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların öncelikle esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yapmaları ve açılan sayfada “Meslek” bölümüne “Beden İşçisi” yazarak ara tuşuna tıklaması gerekiyor. Akabinde açılan sayfada beden işçisi alımına ilişkin tüm ilanlar listelenecektir.

İŞKUR İŞ İLANLARI

İlana girmede önce ilk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunacakların öncelik İŞKUR sayfasına üye girişi yaparak özlük bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. İlana başvuru aşamasında İŞKUR, T.C kimlik no ve şifre ile adaylardan giriş yapmalarını talep ediyor. 

İŞKUR GİRİŞ

Buna ek olarak giriş aşamasında E- Devlet şifresi ile de giriş yapmak artık mümkün.
Bu aşamaları tamamladıktan sonra listelenen ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde başvur butonuna tıklayarak online başvuru işlemini kolayca tamamlayabiliyorsunuz.

Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

En az ilköğretim mezunu,

18 ile 45 yaş arası,

Vardiyalı çalışma sistemine uygun,

Bazı firmalar tarafından B Sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar aranmaktadır.

Beden İşçisi Nedir?

Beden İşçisi kas gücünü kullanarak taşıma, kaldırma, istifleme, kürekleme, kazma ve benzeri işleri basit işçilik aletlerini gerekli yerlerde kullanarak herhangi bir işte ücret karşılığında çalışan kişidir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 28.913 Beden İşçisi alımı yapılıyor! Başvuru şartları neler? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0