Anasayfaİlan

İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi..

İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi..

İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi.. İŞKUR tarafından kamuya personel alımları başladı.

Kızılay KPSS şartsız 3 farklı kadroya personel alım ilanı! İşte başvuru ekranı
Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinden personel alımı başladı!
KPSS 70 puan ile Ticaret Bakanlığı 750 memur alım ilanı! Başvurular ne zaman bitecek?

İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi..

İŞKUR tarafından kamuya personel alımları başladı. Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinde yer alan ilanlara göre; 27 farklı kadroya toplamda 90 kişilik personel alımı yapılıyor. Başvuru yapacak adayların; 18 yaşını tamamlamış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olmamaları gerekmektedir. Peki İŞKUR personel alımı başvuruları nasıl yapılır?

Hangi Kadrolara Kamu Personeli Alımı Yapılıyor?

Sakarya Üniversitesi: 1 Temizlik Görevlisi, 1 Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, 1 İnşaat İşçisi

Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü: 2 Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri),

Hınıs Öğretmenevi: 2 Aşçı Yardımcısı

Mudanya Öğretmenevi: 1 Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

Milli Eğitim Müdürlüğü: 1 Engeli Büro İşçisi

Keçikalesi Belediyesi: 1 Beden İşçisi (Temizlik)

Şerifebacı Öğretmenevi: 6 Yemekhane işçisi

Manisa Belediye Başkanlığı: 1 Eski Hükümlü Manine Mühendisi

Çifteler Belediye Başkanlığı: 1 Temizlik Görevlisi

Eskil Öğretmenevi: 12 Temizlik İşçisi

Aksaray Öğretmenevi: 1 Aşçı, 1 Elektrikçi ( Genel ), 2 Garson (Servis Elemanı)

Çilimli Belediyesi: 6 Su Hazırlama İşçisi

Akyurt Belediyesi: 12 Beden İşçisi ( Genel ), 1 Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, 2 Kamyon Şoförü

Ayvacık Belediyesi: 1 Kamyon Şoförü, 1 Kepçe Operatörü,

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü: 1 Garson (Servis Elemanı), 1 Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller

Kıbrısçık Belediyesi: 1 Yük Taşıma Şoförü

Genel Başvuru Şartları Neler?

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

Yapılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yukarıda yer alan ilanlara başvurular sadece İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru için ” https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ” adresine giriş yaparak ilgili ilanlara ulaşmak ”İş Yeri Unvanı” yazan kutucuğa ilgili kelimeyi (Örneğin; öğretmenevi) yazarak ulaşabilir, başvuru şartlarını görebilir ve ardından başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

İŞKUR Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur.

Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR Kayıt Şartları

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

İlan Uyarısı
Bu ilan (İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi..) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi.. ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki İŞKUR kamu kurumlarına sınavsız KPSS şartsız personel alımı! Belediye, üniversite, öğretmenevi.. ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0