Anasayfaİlan

Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son

Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son

Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)

Ziraat Bankası memur alım son başvuru için az kaldı! Başvuru için bugün son gün
Bekçi maaşları belli oldu: 2021 Temmuz’da bekçiler ne kadar maaş alacak?
En az KPSS 55 puan ile memur alım ilanı! Son başvuru ne zaman bitiyor?

Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile toplamda 4.346 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Bilindiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlığın bu yıl sonuna kadar toplamda 8 bin 121 kişi istihdam edeceğini açıklamıştı. Bakanlık, 1.350 spor uzmanı ve Antrenör alım ilanını daha öncesinde duyurmuştu. Geriye kalan 6.771 Memur, Personel ve İşçi alımı arasından 4.346 kişilik kadro için daha ilan yayınlandı. En az lise mezunu adaylar arasında alımı gerçekleştirilecek alım sürecine ilişkin tüm detayları haberimizde sizler için bir araya getirdik. İşte 2021 Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli işçi alımı resmi ilan metni…

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Gençlik ve Spor Bakanlığı 4.346 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları 23 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 27 Ağustos 2021 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden online olarak başvurularını tamamlayabilecekler. 

Genel Başvuru Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

b) 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

c) 18 yaşını tamamlamış olmak (23.08.2003 ve öncesi doğumlu olmak).

d) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

e) Özel kanun veya diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak.

f) Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

g) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

h) Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). i) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak. j) Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak.

k) Tam zamanlı ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

l) Başvurduğu kadronun bulunduğu il sınırlarında ikamet etmek.

m) Başvuru yaptığı kadro için aranan cinsiyet şartını taşımak

Özel Başvuru Şartları Neler?

Güvenlik Görevlisi meslek kolu için;

a) 35 yaşından gün almamış olmak (27.08.1986 ve sonrası doğumlu olanlar)
b) En az ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olmak.
c) Başvurunun son günü (27 Ağustos 2021) itibarıyla geçerlilik süresi bulunan silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

2) Temizlik Görevlisi meslek kolu için;

a) En az ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olmak.

Adayların Türkiye İş Kurumu’nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi (27 Ağustos 2021) itibarıyla aranan şartlara haiz olması gerekmektedir.

RESMİ İLAN METNİ

İlan Uyarısı
Bu ilan (Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Gençlik ve Spor Bakanlığı, en az lise mezunu 4.346 personel alım ilanı! Başvuru için bugün son ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0