Anasayfaİlan

Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler?

Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler?

Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler? Gelir İdaresi Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üze

KPSS 60 puan ile 112 memur alımı ilanı! İşte başvuru detayları…
Polis Temmuz 2021 zamlı maaş ne kadar olacak? Polis Başkomiser ve Emeklisi zamlı maaş tablosu
Devlet Su İşleri (DSİ) en az lise mezunu 2.005 personel alım ilanı! Başvurular bugün bitiyor

Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler?

Gelir İdaresi Başkanlığı merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere Tekniker pozisyonunda toplam 87 sözleşmeli personel alımı için başvurular başladı. Başvuru yapacak adayların 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacak. 

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILACAK?

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, 

01.01.2021 tarihi itibarıyla 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak (01.01.1986 tarih ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.), 

ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS Ön Lisans) katılmış ve KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak, 

Süresi içinde başvuru yapmış olmak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI

Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Endüstriyel Elektronik ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker (İklimlendirme) :

İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Makine, Makine, Resim ve Konstrüksiyon, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Mekatronik ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker (Ağaç İşleri):

Mobilya ve Dekorasyon, Ormancılık ve Orman Ürünleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

SÖZLÜ SINAV ŞARTI ARANACAK

Sözlü sınav 5-7 Nisan 2021 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır. 

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların isimleri ile söz konusu adayların nerede sınava gireceklerine ilişkin listeler, sözlü sınav tarihinden en az 10 gün önce Başkanlığımız internet sitesinde (http://www.gib.gov.tr) ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

SINAV BAŞVURUSU 

Başvurular; 8 Mart 2021 Pazartesi günü başlayıp, 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17.30’da sona erecektir.

 Başvurular, adayların http://sinav.gib.gov.tr adresindeki “Online Sınav Sistemi”ne kayıt olarak, sistemde yer alan sınav başvuru formunu elektronik ortamda doldurmaları suretiyle yapılacaktır. Başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamalar internet sitesinde yer almaktadır. 

Adaylar ilanda belirtilen yerlerden en fazla 5 yer için tercihte bulunabilirler.

Adayların elektronik ortamda meydana gelebilecek veya oluşabilecek diğer aksaklıkları göz önüne alarak, başvurularını son güne bırakmamaları uygun olacaktır.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Gelir İdaresi Başkanlığı personel alımı başladı! Başvuru şartları neler? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0