Anasayfaİlan

En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son

En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son

En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son Süleyman Demirel Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu

KPSS geç başvurular ne zaman başlayacak? 2021 ÖSYM KPSS lisans sınav takvimi!
Kamuya KPSS ile yüzlerce memur alımı! İşte o kurumlar ve şartları…
Aile Bakanlığı memur alımı yapacak! 2021 KPSS şartlı ve şartsız ilanlar yayınlandı!

En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son

Süleyman Demirel Üniversitesi en az ortaöğretim mezunu Hemşire, Laborant ve Röntgen Teknisyen alımı yapacağını duyurdu. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilecek olan adaylar KPSS puanı esas alınarak yerleştirilecek. Ayrıca ilan ile başvuruda bulacak adaylara başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detaylar açıklandı. İşte resmi ilan metni…

BAŞVURU EKRANI

Başvurular Ne Zaman Başlıyor?

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 13 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 27 Ağustos 2021 tarihine kadar  https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfasından online başvurularını tamamlayabilecek. 

Ayrıca Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Başvuru Şartları Neler?

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak. 
2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 
3- Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonlarında çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. 
4- Adayın başvurduğu unvan niteliğine göre 2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. 
5- Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince başvuramazlar. Bu hükme aykırı durumu tespit edilenler atanmaya hak kazansalar dahi atamaları yapılmayacaktır. (Sözleşme imzalama aşamasında ilgili belgenin ibrazı istenecektir)

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni, Laborant alımı! Başvuru içi bugün son ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0