Anasayfaİlan

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor? Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)  Polisevi bünyesin

Adalet Bakanlığı en az lise mezunu 237 kadrolu personel alımı! Başvuru için son 4 gün!
En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Röntgen Teknisyeni ve Laborant alımı! Başvuru ekranı haberimizde
Çankaya Belediyesi KPSS ile zabıta memuru alımı! Lise, önlisans ve lisans mezunu…

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM)  Polisevi bünyesinde açılan boş kontenjanları yeniden doldurabilmek adına Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından başvuru tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıklayan EGM, 3 kadroda istidam sağlayacak. Peki EGM personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden nasıl yapılacak? İşte merak edilen sorunun cevabı…

İŞKUR EGM Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır? 

EGM’nin İŞKUR üzerinden gerçekleştireceği personel alımı ilanına başvuruda buluna bilmek için Türkiye İş Kurumu’nun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor. Akavinde İşyeri Unvanı yazan yere “FETHİYE POLİSEVİ İŞLETMECİLİĞİ” yazın ve ara butonuna tıklayın. Karşına çıkan ilanlara giriş yaparak başvur kısmına tıklayın. Açılan sayfa üzerinden TC kimlik no ve daha öncesinde oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak başvuru sürecini tamamlayın.

EGM İŞKUR PERSONLE ALIMI BAŞVURU EKRANI

Başvuru Şartları Neler?

En az ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak ve eğitim durumunu gösterir belge sunmak.

Adli Sicil Kaydı Belgesi sunmak.

Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir. Olmayanlar için zorunlu değildir.)

Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan “Hijyen Eğitim Sertifikası” na sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. 

Alınacak personele asgari ücret ödenecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin, 4.Maddesine istinaden, işçi olarak alınacaklarda;  2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine,  Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,  millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, şartlarına haiz olmak.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İŞKUR üzerinden personel alımı yapıyor! Başvurular ne zaman bitiyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0