Anasayfaİlan

Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!

Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!

Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor! Boğaziçi Üniversitesi KPSS 70 puan ile Koruma ve Güvenlik Gör

Ek gösterge sorunu çözülüyor: Emekli ve memur maaşlarına zam yapılacak! 3600 kimleri kapsayacak?
En az lise mezunu 20 bin 379 memur ve personel alım ilanı! 2021 Kurum İlanları…
Ziraat Bankası memur alım son başvuru için az kaldı! Başvuru için son 2 gün

Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!

Boğaziçi Üniversitesi KPSS 70 puan ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detaylar açıklanırken adaylardan Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarından birinden mezun olma şartı aranıyor. Peki Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları ne zaman başlayacak? İşte resmi ilan metni…

Başvuru Şartları Neler?

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. 

01.07.2021 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, (01.07.1991 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.) 

Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması. 

Bayan adaylarda 165 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 13 den az olmaması. 

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.) 

Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” Hükmüne uygun olması, 

Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. 

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, 

Güvenlik tahkikatının olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Boğaziçi Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi başvuruları 14 Temmuz 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 3 Ağustos 2021 tarihi mesai saati bitimine kadar Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlan Uyarısı
Bu ilan (Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0