Anasayfaİlan

Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı?

Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı?

Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı? Beykoz belediyesi KPSS 65 Puan ile memur alımı yapacağını duyurdu. Aday

Adalet Bakanlığı lise mezunu personel alımı! Zabıt Katibi, Mübaşir, Güvenlik Görevlisi, Şoför
En az ortaöğretim mezunu Hemşire, Laborant ve Röntgen Teknisyeni alım ilanı! Başvuru son 2 gün
2021 Adalet Bakanlığı uzlaştırmacı sınav ilanı! Son başvuru ne zaman?

Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı?

Beykoz belediyesi KPSS 65 Puan ile memur alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla ataması gerçekleştirilecek. Peki belediye tarafından açıklanan boş kontenjanlar neler? İşte başvuru şartları ve tarihine ilişkin merak edilen tüm detaylar…

Başvurular ne zaman başlayacak?

Beykoz belediyesi memur alımı başvuruları 5 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Adaylar 9 Nisan 2021 tarihi saat 17:00’ye kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında) şahsen Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:43 Beykoz/İSTANBUL adresine posta yolu ile gerekli evrakları ve başvuru formunu göndererek başvuruda bulunabilecek. 

Başvurulur elektronik ortamda https://form.beykoz.bel.tr/basvuru web adresinden veya basvuru@beykoz.bel.tr elektronik posta adresinden de yapılabilecek.

Hangi Kadrolara Alım Yapılacak?

Beykoz belediyesi memur alımı yapacağı kadroları ve sayıları duyurdu. İşte başvuru yapılabilecek kadroların tamamı;

Veznedar (2)
Memur (3)
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (8)
Bilgisayar İşletmeni (5)

Başvuru Şartları Neler?

Beykoz belediyesi memur alımı şartları yayınlanan ilan ile tüm adaylara duyuruldu. İşte başvuru şartları;

Türk vatandaşı olmak. 
a) Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 
b) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 
c) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 
d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, 
e) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Özel Başvuru Şartları Neler?

a) İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak Önlisans 2020-KPSS P93 ve Lisans 2020-KPSS P3 türünde Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. 

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 

c) Bilgisayar İşletmeni ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadroları için; Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemek veya bilgisayara ilişkin konularda kurumlarca açılan en az 60 saatlik hizmet içi eğitimlere katılıp başarılı olduğunu gösterir belgeye sahip olmak,

İlan Uyarısı
Bu ilan (Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Beykoz belediyesi KPSS 65 puan ile memur alım ilanı! Başvurular başladı mı? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0