Anasayfaİlan

ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor?

ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor?

ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor? 1975 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin  haberleşme ve bilgi tekno

Tarım ve Orman Bakanlığı 14 bin TL maaş ile personel alımı! Nasıl başvuru yapılır?
POMEM Polis alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? PA EGM 27. dönem POMEM sonuçları açıklaması!
Jandarma uzman erbaş başvuru sonuçları açıklandı mı? Adaylar hangi sınavlara girecek?

ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor?

1975 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin  haberleşme ve bilgi teknolojileri, radar ve elektronik harp, elektro-optik, aviyonik, insansız sistemler, kara, deniz ve silah sistemleri, hava savunma ve füze sistemleri, komuta kontrol sistemleri, ulaştırma, güvenlik, trafik, otomasyon ve sağlık teknolojilerine yönelik ihtiyaçların karşılanması adına kurulan ASELSAN 1200 kişilik bir personel alımı için kolları sıvadı. İşte ASELSAN personel alımına ilişkin merak edilen detaylar…

ASELSAN 1200 personel alımı!

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, ASELSAN Konya’nın üretime başladığını duyurdu ve fabrikada 800’ü mühendis, 400 teknisyen olmak üzere 1200’ün üzerinde çalışanın olacağı müjdesini verdi.

İşte Altunyaldız’ın açıklaması;

“ASELSAN Konya, savunma sanayisinde gerçek büyümeye, teknoloji transferine ve bu gelişimini diğer sektörlere yaymaya yönelik son derece kıymetliydi. ASELSAN Konya, çok hızlı şekilde tamamlandı ve geçen yıl devreye alındı. Şu anda farklı projeleriyle üretime ve istihdama başladı. Her geçen gün istihdamı artıyor. İnşallah 800’ü mühendis 1200’ün üzerinde çalışanı olacak. Bu çalışmaları diğer savunma sanayi şirketleriyle tedarik alım noktasında paylaşımı olacak. Küresel anlamda onların açılımını temin etmiş olacak. Konya’daki bu çalışmalar şehrimizin savunma sanayisinde Türkiye’de ilk 3’e yerleştiğini ortaya koydu.”

Başvurular Ne Zaman Başlayacak? 

Şimdilik ASELSAN Konya’nın üretime başladığı ve 800’ü Mühendis 400’ü nitelikli teknisyen alımı olacağı duyuruldu. Personel alımının ise ne zaman gerçekleştirileceği veya başvuru şartlarına ilişkin resmi kaymaklardan henüz bir açıklama bulunmuyor. 

Alımların başlaması ile birlikte resmi ilan metnine, başvuru ekranına ve şartlarına kadar tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlan Uyarısı
Bu ilan (ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki ASELSAN 1200 mühendis ve teknisyen alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlıyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0