Anasayfaİlan

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor?

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor?

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor? Ankara Üniversitesi KPSS puanı esas alarak sözleşmeli personel alım

MSB KPSS 50 ile memur alımı bitiyor ! Son başvuru için 3 gün kaldı!
İŞKUR üzerinden en az lise mezunu Temizlik Görevlisi alım ilanı! Başvuru için bugün son gün
Sayaç okuma, büro personeli, güvenlik görevlisi personel alımı ilanı yayınlandı! İşte başvuru tarihleri..

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor?

Ankara Üniversitesi KPSS puanı esas alarak sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile alım yapılacak kadroları ve kadro sayılarını açıklayan üniversite, Hemşire alımı için 5 katına kadar diğer kadrolar için 3 katına kadar yedek aday belirlenecek. Peki Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları neler? İşte başvuru tarihi ve resmi ilan metni…

Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 3 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak. Adaylar 17 Mayıs 2021 tarihine kadar Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) adresi üzerinden online olarak başvurularını tamamlatacak.

Adayların şahsen veya posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecek.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

ALIM YAPILACAK KADROLAR’

Ankara Üniversitesi alım yapılacak kadroların listesini açıkladı. İşte kadrolar;

Hemşire (90)

Biyolog (1)

Çocuk Gelişimcisi (1)

Laborant (2)

Sağlık İdarecisi (2)

Laboratuvar Teknikeri (5)

Tıbbi Sekreter (3)

Diyetisyen (1)

Eczacı (1)

Fizyoterapist (1)

Psikolog (1)

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri (9)

Dil ve konuşma Terapisti (1)

Başvuru Şartları Neler?

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2) 2020 KPSS (B) gurubu sınavlarından lisans mezunları için KPSSP3, önlisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

5) Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

RESMİ İLAN METNİ

İlan Uyarısı
Bu ilan (Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başladı! Başvurular devam ediyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0