Anasayfaİlan

Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu!

Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu!

Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ağustos ayı içind

Adalet Bakanlığı temizlik görevlisi alımı sona eriyor! İŞKUR başvuru ekranı…
Bekçi maaşları belirlenmeye başladı: 2021 Temmuz’da bekçiler ne kadar zam alacak?
KPSS şartsız Kızılay personel alım ilanı! Başvurular ne zaman bitiyor?

Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ağustos ayı içinde yapılacak alımlar için ilanları yayınladı. İlköğretim ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilirken Muş, Yozgat, Kocaeli, Afyonkarahisar, Kastamonu illerinde memur alımı yapılacak. Memur alımı ilanlarında adaylardan KPSS puanı şartı talep edilirken, personel ve işçi alımlarında KPSS puan şartı aranmayacak. Alım yapılacak kadrolara başvuru yapabilmek için iş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak gerekiyor. Aile Bakanlığı personel alımı başvuruları internet üzerinden alınacakken kurum tarafından istenilen belgelerin başvuru sürecinde teslim edilmesi isteniyor. İşte 2021 Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı ilanları başvuru şartları…

Aile Bakanlığı Memur, Personel ve İşçi Alımı İlanları Yayınlandı!

Aile ve Sosyal Politikalar Bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü beden işçisi, temizlik personeli, büro memuru, sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Muş, Yozgat, Kocaeli, Afyonkarahisar, Kastamonu illerinde alım yapılacak.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları memur alımı için adaylardan KPSS P3 puan türünden 60 puan istenecek.

İşçi ve personel alımlarında ise KPSS şartı aranmazken en az ilköğretim mezunu olmak ve mesleğin gerektirdiği belge veya niteliğe sahip olması talep edilecek.

Hangi Kadrolara Alım Yapılacak?

Muş Malazgirt SYDV kadrosuna 3 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi,

Muş Merkez SYDV kadrosuna 2 sosyal yardım ve inceleme görevlisi,

Muş Varto SYDV kadrosuna 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi,

Yozgat Saraykent SYDV kadrosuna 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi,

Kastamonu SYDV kadrosuna 3 Beden işçisi,

Kocaeli İzmit SYDV kadrosuna 1 Temizlik personeli,

Afyonkarahisar Emirdağ SYDV:1 Temizlik personeli alımı yapılacak.

Başvurular Nereden Nasıl Yapılacak?

Aile ve Sosyal Politikalar Bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları şahsen veya internet üzerinden yapılacak. İlanlar sosyal yardımlar genel müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden veya Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlandı. Sizde  detaylı bilgi almak istiyorsanız buradan başvuru bilgilerini öğrenebilirsiniz. İlanlara başvuruları bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz. 

Genel Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

18 yaşını bitirmiş olmak ve Memur Alımı için 35 ve işçi alımı için 50 yaşını doldurmamış olmak

Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak

Kamu haklarından mahrum bulunmamak

Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak

İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak

Başvuru yapacak adaylar aktif ilanlardan sadece bir tanesine başvuru yapabilir. Başvuru yapılan ilan mülakat sürecini tamamladıktan sonra aday başka bir ilana başvurulabilecektir.

Başvurunuzun geçerli olması için internet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra ilan için istenen belgeleri başvuru süresi dolmadan başvuru yaptığınız ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu!) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu! ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Aile Bakanlığı memur, personel ve işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve takvim belli oldu! ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0