Anasayfaİlan

Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden…

Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden…

Aile Bakanlığı KPSS'siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden... Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü bünyesine Kamu

Dışişleri Bakanlığı personel alımı yapacak! Unvanlar, şartlar ve başvuru detayları…
DHMİ lisans mezunlarına yönelik 7 farklı şehirde memur alımı yapacak! 2021 Başvurular bugün sona eriyor…
İŞKUR üzerinden SDÜ en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden…

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü bünyesine Kamu Personel Seçme Sınavı şartı aranmadan farklı SYDV kurumlarına personel alımı alımları yapılıyor. İlanlar İŞKUR üzerinde ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinde yayımlandı. İlanların bazılarında KPSS şartı aranmaz iken KPSS ile alım yapılan yerler de var. 

Alım Yapılan SYDV’ler, Kadroları ve Başvuru Şartları

Kamu Personel Seçme Sınavı Şartı Aranmayan İlanlar:

Yukarıdaki İlanlara Başvuru İçin Tıklayınız!

 

KPSS İle Personel Alımı Yapan SYDV’ler:

– Office programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek)

– En az 4 yıllık Eğitim veren Yüksek Öğretim kurumlarının Psikoloji lisans bölümünden mezun olmak.

– En az B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak.

– Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak 

3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak

4-Askerlik görevini yapmış ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak.

5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

6-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

7-En az 4 yıllık Eğitim veren Yüksek Öğretim kurumlarının Psikoloji lisans bölümünden mezun olmak.8- ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak.

9-İlan tarihi itibariyle en az 6 aydır Adana İli sınırları içinde ikamet ediyor olmak 10-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl sağlığı, vücut sağlığı ve engeli bulunmamak.

11-Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek)

12-İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü olmak.

13-Tercihen İngilizce biliyor olmak.

Yukarıdaki İlana Başvuru İçin Tıklayınız!

İlan Uyarısı
Bu ilan (Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden…) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden… ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Aile Bakanlığı KPSS’siz ve 60 KPSS ile personel alımı! Başvurular İŞKUR üzerinden… ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0