Anasayfaİlan

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor?

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor?

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor? Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile 26 sözleşmeli pers

KPSS şartsız 12 belediye 195 personel alım yapacak? Başvurular devam ediyor?
6 belediye KPSS 60 puan ile zabıta alımı yapıyor! 2021 Zabıta Memuru alımı başvuruları başladı!
Kızılay KPSS şartsız 6 farklı kadroya alım yapacak! İşte alım yapılacak kadrolar!

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor?

Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile 26 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile adaylarda aranan özel başvuru şartları ve tarihine ilişkin tüm detaylar açıkladı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların “Sınav şartı” başlıklı Ek 2 nci maddesinin 1/c bendi doğrultusunda alımı yapılacak tüm personeller  Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek. İşte Adalet Bakanlığı 2021 sözleşmeli personel alımı detayları…

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.856 temizlik görevlisi alımı yapılacak! İşte Başvuru ekranı

Kamuya KPSS şartlı ve şartsız 1.720 memur ve personel alımı ilanı! Başvurular ne zaman başlıyor?

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 puan ile 82 memur alımı! Başvuru şartları neler?

Başvurular Ne Zaman Bitiyor?

Adalet Bakanlığı sözleşmeli personel alımı başvuruları 13 Eylül 2021 tarihi itibari ile başlayacak. Adaylar 24 Eylül 2021 tarihi saat 23:59:59’a kadar kadar E-Devlet üzerinde Adalet Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden başvurularını online olarak gerçekleştirebilecek.

 

KARİYER KAPISI

Başvuru Şartları Neler?

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2) Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

3) 2020-KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

4) Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM’nin, bu ilânın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” hakkındaki kararı esas alınacaktır.) Ancak, yurt içi veya yurt dışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde yüksek lisans veya doktora yapanların İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir. (Yabancı dil sınav sonuç belgeleri, belge üzerinde geçerlilik süresi belirtilmemiş ise 5 yıl süreyle geçerlidir.)

5) Java programlama dili ile diğer programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belgelemek, (Mezuniyet transkript belgesi de kabul edilecektir.)

6) En az 1 yıl Bilgi İşlem Merkezlerinde Programcı olarak çalışmış olmak. (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; Çözümleyici, Sistem Programcısı ve Programcı olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4/B maddesi ile 399 sayılı KHK’ya tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile Sosyal Güvenlik Kurumuna tabi özel kesimde geçtiği belgelenen hizmet süreleri esas alınır.)

RESMİ İLAN METNİ

İlan Uyarısı
Bu ilan (Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Adalet Bakanlığı KPSS 60 puan ile sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru ne zaman bitiyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0