Anasayfaİlan

Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor? Adalet Bakanlığı memur alımı için başvuru işlemleri 12 Mart tarihinde sona erdi. Bakan

Dışişleri Bakanlığı personel alımı yapacak! Unvanlar, şartlar ve başvuru detayları…
Polislik 2021 KPSS puanı kaç? POMEM başvuru için lisans, önlisans KPSS puan türü…
İŞKUR’dan Orman Genel Müdürlüğüne 2083 işçi alımı! OGM başvuru şartları neler?

Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Adalet Bakanlığı memur alımı için başvuru işlemleri 12 Mart tarihinde sona erdi. Bakanlık tarafından ilana çıkılan kadrolara başvuru yapan adaylar ‘’Adalet Bakanlığı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak’’ sorusuna yanıt arıyor. 

Adalet Bakanlığı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adalet Bakanlığı memur alımı için başvurular 12 Mart’ta sona erdi. Başvuruların tamamlanmasının ardından başvuru sonuç tarihi adaylar tarafından araştırılıyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken Adalet Bakanlığı başvuru sonuçlarının bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Başvuru Sonuçları Nasıl Öğrenilecek?

Adalet Bakanlığı kura sonuçları isim listesinin https://pgm.adalet.gov.tr ve https://cte.adalet.gov.tr adreslerinden açıklandığı duyuruldu. 

Sözlü Sınav Tarihi Ne Zaman?

Sözlü sınava girecek adaylara ilişkin nihai liste Başkanlıkların internet sitesinde ilan edilecek. Sözlü sınav, adayların başvurdukları hizmet alanına ilişkin mesleki bilgi ve beceriler ile yürütmekle yükümlü olacakları vazifelerdeki yetkinliklerini ölçmeye yönelik ve eğitim düzeylerine uygun olarak yapılacak. Sözlü sınavda başarılı sayılmak için 100 tam puan üzerinden 60 puan alınması gerekiyor.

İlan Uyarısı
Bu ilan (Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki Adalet Bakanlığı CTE başvuru sonuçları ne zaman açıklanıyor? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0