Anasayfaİlan

2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları

2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları

2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları Yeni yılda memur maaşlarına  yapılan zamların ardı

İnönü Üniversitesi sınavsız personel alımı! Büro memuru, sağlık teknikeri, hemşire…
Ortaöğretim mezunu sağlık personeli alım ilanı! Son başvuru ne zaman?
2021 bekçi alımı başvuruları ne zaman? Bekçi alımı şartları ve başvuru tarihi

2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları

Yeni yılda memur maaşlarına  yapılan zamların ardından  5 ay geçti. TÜİK’in Mayıs ayı enflasyon rakamlarını duyurmasıyla yeni zam oranları araştırılmaya başlandı. Temmuz ayının rakamlarının  açıklanması ile görev yapan memurların alacağı zam oranı net olarak belirlenecek.  Ocak ayında memur maaşlarına yapılan yüzde 3’lük zam oranı açıklanan enflasyon oranını geçtiği için aradaki fark Temmuz ayında  yapılacak zam oranlarına yansıtılacak. Yılda iki kez zam alan imam, müezzin ve vaiz maaşlarında yapılacak artış ise merak konusu oldu. 2020 yılının Temmuz ayında imam ve vaiz maaşlarına yüzde 7.36 zam yapılmıştı. Peki 2021 Temmuz’da imam ve vaiz maaşları ne kadar olacak? İşte hesaplanan rakamlar…

İmam Maaşları Ne Kadar Oldu?

Temmuz ayı enflasyon rakamlarının belirlenmesi ile imam maaşlarına yapılacak tam zam oranı belli olacak. Ancak Mayıs ayında açıklanan enflasyona göre imamlar 6.39 zam oranını garantiledi.  9/1 derecesinde görev yapan İmamların maaşı 6.39’luk orana göre  4 bin 391 TL’den  4 bin 672 TL’ye yükselecek.

Temmuz Ayında Vaiz Maaşları Ne Kadar Olacak?

2020 yılının Temmuz ayında enflasyon ile birlikte memur maaşlarına yapılan 7.36 zam ile vaiz maaşlarında zamlanmıştı. Memur maaşlarına yılda iki kez zam uygulanıyor. Mayıs itibariyle 6.39 olarak hesaplanan enflasyona göre 9/1 derecesinde görev yapan Vaizlerin maaşı 4 bin 625 TL’den, 4 bin 921 TL’ye yükselecek. Tam zam oranları Temmuz ayının verilerine göre hesaplanacak.

Müezzin Maaşları Temmuz’da Ne Kadar Zamlanacak?

Memurlara Ocak ve Temmuz aylarında yüzde 3’lük zam yapılıyor. Ancak enflasyon rakamları yapılan zammı geçtiğinde aradaki fark yapılacak zam oranlarına yansıtılıyor. TÜİK’in açıkladığı verilere göre aradaki enflasyon farkı 6.39 olarak hesaplandı. Bu rakamlara göre 9/1 derecesinde görev yapan Müezzinlerin 4 bin 391 TL olan maaşı, 4. bin 672 TL olacak. Tam zam oranları Temmuz ayı enflasyon rakamlarının duyurulması ile belirlenecek.

İlan Uyarısı
Bu ilan (2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, 2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki 2021 İmam müezzin ve vaiz maaşı ne kadar oldu? Temmuz ayı imam müezzin ve vaiz maaş zam oranları ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0