Anasayfaİlan

2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler?

2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler?

2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler? Türkiye'nin önde gelen market zincirlerinden biri olan BİM, ülkenin fark

Aile Bakanlığı personel alımı yapacak 2021! İşte KPSS şartlı ve şartsız başvuru yapılacak kadrolar…
Bekçi nasıl olunur? 2021 bekçi olma şartları ve tüm merak edilenler!
Kültür ve Turizm Bakanlığı KPSS’siz personel alımı devam ediyor!

2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler?

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden biri olan BİM, ülkenin farklı illerinde yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Açılan her mağazaya istidam ihtiyacını karşılamak adına farklı kadrolara personel alımına devam eden BİM, personel den yönetim kadrosuna kadar çeşitli oranlarda maaş imkanı sağlıyor. Personel maaşları ise alımlar esnasında en çok merak edilen konuların başında yerini alıyor. Bizde sizler için 2021 BİM personel maaşını ne kadar olduğuna ilişkin konuya açıklık getirdik. İşte BİM çalışanlarının maaşları..

2021 BİM Personel Maaşı Ne Kadar?

BİM’de çalışanlarının maaşları asgari ücret esas alınarak ödenir. Maaşlar asgari ücretten yüzde 10- 15 olarak belirlenir. Yani 2021 Ocak itibari ile BİM personel maaşı bekar ve çocuksuz bir çalışan için asgari geçim indirimi dahil net 3.300 TL ile 3.400 TL arasında değişmektedir.

BİM mağaza sorumlularının ise 4.000-4.500 TL arasında bir maaş ödemesi yapılıyor.

BİM Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

BİM mağazalarında iş başvurusunda bulunacaklar için aranılan şartlar şu şekilde;

En az lise mezunu olmak,

30 yaşı tamamlamamış olmak ( Yönetici, mağaza sorumluları için geçerli değildir ),

İletişim becerisi yüksek,

Tercihen daha önce market sektöründe çalışmış ve deneyimli olmak,

Satış ve pazarlama yeteneğine sahip olmak.

BİM Personel Çalışma Saatleri!

Türkiye’nin tüm illerinde Pandemi döneminde alınan kısıtlamalar haricinde BİM mağazaları sabah 09.00’da açılıyor ve 21.00 itibari ile kapanıyor.

Personeller ise vardiyalı bir şekilde yani günde 8 saat hafta da 45 saat çalışır. Bir personel sabah 09.00’da mağazaya gelerek açılışı gerçekleştirir ve akşam 16.30’da çıkar. Sabah açılışa gelmeyen personel ise öğleden sonra 13.30’da mağazaya gelir ve 21.00 itibari ile mağazanın kapanışını gerçekleştirir.

İlan Uyarısı
Bu ilan (2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, 2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki 2021 BİM personel maaşları kaç TL? BİM çalışma saatleri ve şartları neler? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0