Anasayfaİlan

16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler? Belediyeler her geçen gün personel ve memur alımı yapmaya dev

KPSS 70 puan ile İtfaiye ve Zabıta memuru alımları! Başvuru için 5 gün kaldı
ÇAYKUR en az KPSS 60 puan ile işçi alımı için bugün son gün! Başvuru ekranı…
Sosyal Güvenlik Kurumu 7 farklı şehirde memur alımı yapacak! SGK KPSS şartı aramıyor…

16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Belediyeler her geçen gün personel ve memur alımı yapmaya devam ediyor. 16 belediye KPSS şartı aramaksızın toplamda 216 personel alımı yapacağını şimdiden duyurdu. Yayınlanan ilanlar ile başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detayları duyuran kurumlar, adaylardan branşlara göre en az okuryazar, ilköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olma şartı arıyor. Peki hangi belediyeler hangi kadrolara alım yapıyor? Başvuru şartları neler? İşte Belediyeler tarafından yayınlanan resmi ilan metinleri….

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Belediyeler tarafından yayınlanan ilanlarda başvuru şartlar alım yapılacak kadroya göre değişiklik gösterebilmekte. Lakin adaylardan aranan genel başvuru şartları aşağıda belirtildiği gibi;

a) Türk vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüyü kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

g) Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır). 

HANGİ BELEDİYELER PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

16 Belediye personel alım ilanlarını tek tek yayınladı. Resmi ilan metinlerine ve detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlan Uyarısı
Bu ilan (16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler?) İlan sitesi üzerinden alıntılanmıştır, 16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler? ve daha fazla ilana ulaşmak için ilan Web sitesini ziyaret edin. Sitemizdeki 16 Belediye KPSS şartsız 216 personel ve memur alımı yapacak! Başvuru şartları neler? ilanı ve benzer bütün ilanlara başvurmak için işkur un websitesini ziyaret edin emekciler.net Sitemizdeki bütün ilanlar bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz üzerinden ilanlara başvuramazsınız. Başvuru için ilan Web sitesini ziyaret edin.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0