AnasayfaHaber

“Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor”

“Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor”

Müzisyen Kalben’in, kendisine “Bir de bir zayıflasan on numara kadın olacaksın” diyen takipçisine cevaben yazdığı “Hayat kısa,

Koronavirüs risk haritası güncellendi: “Ramazanda lokantalar kapanacak, haftasonu yasakları geri gelecek”
Gençlik örgütleri İsrail Büyükelçiliği önünden seslendi: “Direnen Filistin halkı kazanacak”
Boğaziçi Dayanışması: “Tepeden yapılan pazarlıklara karşı direnişin iradesini savunmaya çağırıyoruz”

Müzisyen Kalben’in, kendisine “Bir de bir zayıflasan on numara kadın olacaksın” diyen takipçisine cevaben yazdığı “Hayat kısa, memeler sarkıyor” ifadesi sosyal medyada kadınlardan destek topladı

Müzisyen Kalben, kendisine “Bir de bir zayıflasan on numara kadın olacaksın” diyen takipçisine uzun bir yanıt vererek, metnin sonunda “Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor” ifadesini kullandı.

Kalben takipçisine şu sözlerle cevap verdi:

Sevgili Emel, senelerdir güzelliği zayıf olmak zannettiren bu baskıya boğun mu eğdin? Sağlıklı ve taş gibi vücudumla ne kadar çekici ve özgür hissettiğimi görmüyor musun? Bu vücut günlerce üst üste konser verebiliyor, bir yılı aşkındır pandemiye karşı duruyor, üretiyor, çalışıyor, seviyor.

Ahh Emel ben senden seni hapseden sistem adına özür dilerim. Dilerim koca memelerim, biricik göbeğim, güçlü baldırlarım ve kıllarım, çatlaklarım, selülitlerimle en seksi kadın olarak dolaştığımda emin olur ve sen de bu neşenin ve özgürlüğün tadını alabilirsin. Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor.

Kalben’in paylaşımı binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcılarından Kalben’e destek mesajları yağdı. İllüstratörlerin de çizimleriyle destek verdiği olay, “Hayat kısa, memeler sarkıyor” cümlesi ve #memelersarkıyor etiketiyle paylaşıldı.

Emekciler.net

YORUMLAR

WORDPRESS: 0