AnasayfaGündem

Eşref Fakıbaba ile Ak Partili müteahhit tartıştı! Hırsızın kralı sensin, şovmen…

Eşref Fakıbaba ile Ak Partili müteahhit tartıştı! Hırsızın kralı sensin, şovmen…

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve eski Tarım ve Orman Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile eski Ak Parti Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu'nun oğlu sosyal me

3 kişi tutuklandı! Bodrum’daki yangın sigaradan çıkmış
Dikkat! Sinovac aşısı yaptıranlara önemli uyarı: İşe yaramıyor
Erdoğan yeni tedbirleri açıkladı: Aşı olmayana PCR zorunlu

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve eski Tarım ve Orman Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile eski Ak Parti Milletvekili Seyyit Eyyüpoğlu’nun oğlu sosyal medyada birbirine girdi. Müteahhitlik yapan Seyyit Eyyüpoğlu’nun oğlu Ali Eyyüpoğlu, Fakıbaba’ya “Hırsızın kralı sensin” dedi.

TİTANİK OKULU ÇÖKTÜ

Şanlıurfa’da halk arasında ‘Titanik Okul’ olarak bilinen kampus okullardan birisinin tavanı çöktü. Üç yıl önce yapılan ve dökülmeler başlayan okulla ilgili Eşref Fakıbaba, paylaşımda bulundu.

Okulun müteahhitliğini yapan Ali Eyyüpoğlu ise Fakıbaba’ya sosyal medyadan sert cevap verdi. 

“HIRSIZIN KRALI SENSİN”

Fakıbaba, “Bahsi geçen okul inşaatı yüklenicilerinin malzeme ve diğer inşaat bileşenlerinden hırsızlık yaparak, şartlara uygun imalat yapmadıkları aşikardır” ifadelerini kullanırken, Ali Eyüpoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Ben yaptım okulu şovmenlik yapmana gerek yok tamamen kullanım hatası yaptığım her işinde arkasındayım bir internet haber sitesine beni hırsızlıkla itham ediyorsun. Hırsızın kralı sensin senin elinde bir rapor varsa çıkar söylerim sen mühendismisin hakimmisin nesin şovmen”

Ekran%20Resmi%202021 08 08%2022.21.35

YORUMLAR

WORDPRESS: 0