AnasayfaGündem

Erdoğan Bayraktar kimlere ‘Zalim’ dedi?

Erdoğan Bayraktar kimlere ‘Zalim’ dedi?

Erdoğan Bayraktar, gazeteci Altan Sancar ile yaptığı görüşmede 17-25 Aralık dosyalarında kendisiyle ilgili ne kadar tape, teknik takip ve telefon kon

Otobüs kazalarını önleyen teknolojiler; çarpışma uyarısı…
Erdoğan telefonda böyle dedi: Bu haldeyken bayram sevincini yaşayamam
Tosuncuk çark etti: Param yok, Uruguay el koydu!

Erdoğan Bayraktar, gazeteci Altan Sancar ile yaptığı görüşmede 17-25 Aralık dosyalarında kendisiyle ilgili ne kadar tape, teknik takip ve telefon konuşması varsa hepsinin doğru olduğunu söylemişti. Bayraktar, şunları söylemişti:

“Zarrab’ı tanımam etmem. Bende bir para yakalanmadı, öyle bir şey yok. Benim dosyamda ne varsa, hepsi doğrudur. Benim dosyamda ne varsa, hem tapeler doğrudur, hem teknik takip doğrudur hem de benim telefon konuşmalarım A’dan Z’ye kadar doğrudur. Onlarınkiler yanlış olabilir, benimkiler doğru.”

“Tarafsız gözle okuyan herkes, dosyanın ne kadar boş olduğunu anlayacaktır”

Açıklamaları sosyal medyada ilgi gören Bayraktar, akşam saatlerinde Twitter hesabından yeni bir açıklama yaptı. Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:

“Tapeleri ve teknik takip tutanaklarını tarafsız gözle okuyan herkes, dosyanın ne kadar boş olduğunu ve ne kadar zalimce hazırlandığını anlayacaktır. Bu dosyalar üzerinden sanki içi doluymuş gibi siyaset yapanlar da, hazırlayanlar kadar zalimlik yapmaktadırlar.”1630348925446

YORUMLAR

WORDPRESS: 0