AnasayfaHaber

Boğaziçili öğrenciler Suruç Katliamı’nın 6. yıldönümünde 33 düş yolcusunu Güney Kampüs’te andı

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs'te Suruç Katliamı'nın 6. yıldönümünde 33 düş yolcusunu anma

Beylikdüzü’nde yeşil alanın ranta açılmasına karşı eylem: “Rantçı değil, halkçı belediyecilik istiyoruz!”
Bahçeli olası Millet İttifakı iktidarını kabul edilemez bir tehdit ilan etti: “Türk milleti ayağa kalkacaktır, geçit vermeyecektir”
Kadın Savunması’ndan 1 Temmuz sonrası mücadele çağrısı: “Biz yazdık, biz uygulatacağız”

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te Suruç Katliamı’nın 6. yıldönümünde 33 düş yolcusunu anmak için bir araya gelen öğrenciler yerlere serdikleri fotoğrafların arkasında durarak video paylaştı. Öğrenciler “Suruç için adalet herkes için adalet” dedi

Boğaziçili öğrenciler Suruç Katliamı’nın 6. yıldönümünde 33 düş yolcusunu Güney Kampüs’te andı

Suruç Katliamı’nın 6. yıldönümünde 33 düş yolcusunu anmak için Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te buluşan öğrenciler “Suruç için adalet herkes için adalet” dedi.

Boğaziçi Dayanışması’nın çağrısıyla bir araya gelenler yerlere serdikleri 33 düş yolcusunun fotoğraflarının arkasında durarak video paylaştı. Öğrenciler sosyal medyada yaptıkları paylaşımda, “Suruç Katliamı’nın 6. yılında, Gezi’den Kobane’ye köprü kuran 33 düş yolcusunu anmak için Güney Kampüs’te buluştuk. Cüretimizi onlardan, irademizi 6 yıldır dinmeyen adalet arayışından alıyoruz. Anıları mücadelemizde yaşıyor. Suruç için adalet, herkes için adalet!” dedi.

Emekciler.net

YORUMLAR

WORDPRESS: 0