AnasayfaHaber

Ankara Tabip Odası duyurdu: “Op. Dr. Zeynep Erdoğan katledildi”

Ankara Tabip Odası duyurdu: “Op. Dr. Zeynep Erdoğan katledildi”

Ankara'da kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan evli olduğu Mehmet Erdoğan tarafından çoc

Ankara polisinin liseli genci ajanlaştırma girişimine karşı TİP’ten açıklama: “Adı yolsuzluklarla, kayıp silahlarla ve mafya ile anılan İçişleri Bakanı’nın elemanları gençliğe musallat oluyor”
Marmara Üniversitesi öğrencileri kazandı: “Güzel Sanatlar Fakültesi taşınmayacak, yerinde restore edilecek”
Kadınlar Gazi Mahallesi’nde eylemde: “Kazanılmış haklarımızdan vazgeçmiyoruz”

Ankara’da kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan evli olduğu Mehmet Erdoğan tarafından çocuğunun gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü

Ankara Tabip Odası duyurdu: “Op. Dr. Zeynep Erdoğan katledildi”

Ankara Tabip Odası “Yine bir kadın arkadaşımızı, meslektaşımızı Op. Dr. Zeynep Erdoğan’ı faili bir erkek olan vahşi bir cinayetle kaybetmiş bulunuyoruz” diyerek yaptığı sosyal medya paylaşımında kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan evli olduğu Mehmet Erdoğan tarafından çocuğunun gözü önünde bıçaklanarak öldürüldüğünü duyurdu. Ankara Tabip Odası yaptığı paylaşımda “İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı yasanın önemi bir kez daha anlaşıldı” dedi.

DHA’da yer alan habere göre önceki gün akşam saatlerinde Ankara’da Çankaya ilçesi Mutlukent Mahallesi’nde Zeynep Erdoğan, evli olduğu Mehmet Erdoğan tarafından oğlunun gözü önünde bıçaklanarak katledildi. Mehmet Erdoğan kaçarken, çocuk komşularından yardım istedi. Komşuların ihbarı üzerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Gözaltına alındı

Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde 5 bıçak darbesi tespit edilen Zeynep Erdoğan’ın hayatını kaybettiğini belirlendi. Zeynep Erdoğan’ın cansız bedeni evde yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Mehmet Erdoğan’ın şiddetine maruz kalan ve yaralanan çocuk da hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Katil zanlısı Mehmet Erdoğan, Ümitköy’de kendisine ait aracın içinde gözaltına alındı.

Emekciler.net

YORUMLAR

WORDPRESS: 0